031 3380 4882 - 5
0913 404 7020 (مهدی)

نکاتی مهم و کاربردی برای خرید خمیرکن (خمیر کن) یا خمیرگیر (خمیر گیر) چنگالی یا ساده

خمیر گیر ساده

مقدمه

در چند سال اخیر استفاده از محصولاتی همچون خمیرگیرها در مراکز صنعتی مختلفی همچون نانوایی‎ها و شیرینی‎پزی‎های صنعتی افزایش یافته است. به همین منظور تصمیم گرفتیم شما را با خمیرگیر ساده یا چنگالی بیشتر آشنا کنیم. در ادامه نکاتی مهم و کاربردی برای خرید این محصول ارائه می‎دهیم.

خمیرگیر ساده یا چنگالی چیست؟

خمير گير به نام‌هاي مختلفي از جمله خمير كن، همزن خمير، همزن خمير نانوايي و همزن خمير صنعتي شناخته مي‌شود.

خمیرگیرها، دستگاه‎هایی هستند که استفاده از آنها در 50 سال اخیر در کشورمان باب شده است. معمولا از خمیرگیرها در صنایع مختلفی همچون نان‎پزی، آماده‎سازی محصولات و مواد غذایی، و شیرینی‎پزی و... استفاده می‎شود. در واقع خمیرگیرها، میکسرها یا همزن‎های بزرگی با قابلیت‎های کاربردی در صنایع فوق (نانوایی، قنادی و...) هستند.

شما به عنوان یک نانوا، شیرینی‎پز و یا فردی که در رستوران خود به دستگاه خمير كن نیاز دارد، می‎توانید این محصول را در ظرفیت‎ها و گنجایش‎های مختلفی همچون خمير گير 40 كيلويي تا خمير گير 120 كيلويي و خمير گير 180 كيلويي و خمير گير 240 كيلويي از بازار تهیه کنید. البته، قبل از خرید دستگاه باید ظرفیت مناسب همزن خمير مدنظرتان و وظایفی که برای دستگاه در نظر گرفته اید را تعیین کنید. به عنوان مثال اگر در حوزه تولید نان‎های صنعتی فعالیت دارید، به خمیرگیری با ظرفیت بزرگ همچون دستگاه خمير گير 240 كيلويي یا خميرگير 180 كيلويي نیاز دارید. خمیرگیرها جزو یکی از کاربردی‎ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی هستند. در ادامه شما را با نکاتی مهم و کاربردی برای خرید خمیرگیر ساده و چنگالی آشنا می‎کنیم.

نکات مهم و کاربردی برای خرید خمیرگیرهای ساده یا چنگالی

قبل از اینکه نسبت به خرید خمیرگیرهای ساده یا صنعتی اقدام کنید، ضروری است با نکات و فاکتورهایی برای خرید بهترین خميركن‌ها آشنا شوید. به این ترتیب می‎توانید انتخاب بهتری در حین خرید محصول داشته باشید. از جمله نکات مهم و کاربردی حین خرید خمیرگیرهای صنعتی می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

نتیجه گیری

در آخر، حتما قبل از خرید خمیرگیر اطلاعات خود را درباره این دستگاه افزایش دهید. پس از آن هدف خود را از خرید دستگاه مشخص کنید. به عنوان مثال آیا خواهان خرید خمیرگیر بزرگتری هستید تا بتوانید تولیدات خود را افزایش دهید و یا علت آن چیز دیگری است؟ پس از تعیین این دو مورد، می‎توانید نسبت به خرید دستگاهی مرغوب و باکیفیت اقدام کنید و خمیرگیر مناسب خود را خریداری نمایید.