میکسر اسپیرال

میکسر اسپیرال

خمیر گیر اسپیرال مدرن ‌ترین نوع دستگاه خمیر کن در دنیاست. شکل پاروی دستگاه و نوع قرار گرفتن آن داخل خمیر، فرایند مخلوط کردن را به ملایمت انجام می‌دهد. نتیجه‌ی این ملایمت، تغییر کم دمای خمیر است که یکی از مهم ترین شرایط فعالیت مناسب مخمر می‌باشد.

خمیر گیر اسپیرال سپه کار با استفاده از سیستم انتقال قدرت دوگانه، این ملایمت مخلوط کردن را تا حد امکان افزایش می‌دهد. شرط اصلی پوک بودن نان، همین فعالیت مناسب مخمر است که به شرط تغییر کم دما اتفاق خواهد افتاد؛ دستگاه اسپیرال سپه کار به بهترین شکل این شرایط را فراهم می‌کند. از مزیت‌های دیگر خمیرگیر اسپیرال سپه کار می‌توان به گارانتی یک ساله کلیه قطعات آن اشاره کرد.

قیمت خمیر گیر اسپیرال نسبت به خمیرگیر معمولی بسیار بالاتر است (حدود سه برابر). علت اصلی این تفاوت قیمت ساختار کاملا متفاوت خمیر کن اسپیرال نسبت به ماشین خمیر گیر است. شکل متفاوت پارو و نحوه قرار گرفتن آن داخل خمیر، موتور دو دور برای پارو و موتور جداگانه برای دیگ از مهمترین تفاوت‌های میکسر اسپیرال با دستگاه خمیر گیر است.

برای خرید می‌توانید مستقیماً با کارخانه تماس بگیرید:

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید.

ظرفیت‌های دستگاه خمیر گیر اسپیرال

مدلظرفیت (کیلوگرم)
اسپیرال ۴۰۰۴۰
اسپیرال ۶۰۰۶۰
اسپیرال ۸۰۰۸۰
اسپیرال ۱۰۰۰۱۰۰
اسپیرال ۱۲۰۰۱۲۰
اسپیرال ۱۸۰۰۱۸۰
اسپیرال ۲۴۰۰۲۴۰
اسپیرال ۳۰۰۰۳۰۰

ویدیو معرفی خمیر گیر اسپیرال

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید.


استیل ۳۰۴

در دستگاه اسپیرال سپه کار جنس پارو، دیگ، حفاظ و کلیه قطعاتی که با خمیر در تماس هستند، استنلس استیل ۳۰۴ می‌باشد. این مورد علاوه بر رعایت بهداشت، باعث افزایش دوام و طول عمر مخلوط کن اسپیرال می‌شود.


سیستم انتقال قدرت دوگانه

بر خلاف اغلب میکسر های اسپیرال، دستگاه اسپیرال سپه کار دارای سیستم انتقال قدرت دوگانه می‌باشد که منجر به افزایش طول عمر قطعات دستگاه می‌شود. علاوه بر آن، با امکان کاهش سرعت پاروی دستگاه تا حد استاندارد فراهم می‌شود. این موضوع با حداقل کردن تغییرات دمایی، باعث ایجاد فضای مناسب تر برای فعالیت مخمر و تهیه نانی با پوکی مناسب خواهد شد.


دو سرعت برای پارو

میکسر اسپیرال سپه کار مجهز به یک موتور دو دور برای پارو می‌باشد. دور اول که همان دور کند دستگاه است، برای مخلوط کردن اولیه آرد و آب استفاده می‌شود. پس از آن دور دوم دستگاه با سرعت بیشتر عملیات مخلوط کردن خمیر را انجام می‌دهد.


دو تایمر

دستگاه مجهز به دو تایمر جهت اتوماتیک کردن فعالیت دستگاه می‌باشد. تایمر اول که با شروع دور کند دستگاه فعال می‌شود، به صورت خودکار پس از پایان زمان تعیین شده دور تند دستگاه را فعال می‌کند. تایمر دوم نیز پس از گذشت زمان تنظیم شده، دستگاه را خاموش می‌کند.


چرخش دیگ

چرخش دیگ در میکسر اسپیرال به وسیله یک موتور جداگانه انجام می‌شود و قابلیت چرخش در هر دو جهت را داراست. به طور معمول جهت چرخش دیگ موافق با جهت چرخش پارو خواهد بود. ولی برای مخلوط شدن کامل موادی که در ته دیگ قرار دارند، نیاز است دیگ برای مدت کوتاهی در جهت عکس بچرخد. در خمیر گیر اسپیرال سپه کار این کار به صورت خودکار انجام می‌شود.


ویژگی ها

  • دیگ و پاروی استنلس استیل
  • حفاظ استنلس استیل
  • دو عدد تایمر برای تغییر سرعت و پایان کار
  • حرکت معکوس دیگ
  • حرکت لحظه‌ای دیگ
  • دو سرعت برای پارو
  • رنگ استاتیک

گالری تصاویر خمیر گیر اسپیرال


جدول مشخصات فنی خمیر گیر اسپیرال ۴۰۰ ، ۶۰۰ ، ۸۰۰ ، ۱۰۰۰

مدل۴۰۰۶۰۰۸۰۰۱۰۰۰
ظرفیت آرد (کیلوگرم)۲۵۴۰۵۰۶۰
ظرفیت خمیر (کیلوگرم)۴۰۶۰۸۰۱۰۰
حجم دیگ (لیتر)۸۰۱۱۰۱۲۵۱۵۰
قطر داخلی دیگ (سانتی متر)۶۰۶۵۷۰۷۵
توان موتور دیگ (کیلووات)۰.۳۴۰.۷۵۰.۷۵۱.۱
توان موتور پارو (کیلووات)۰.۶۵ ۱.۵۱.۵ ۲.۴۱.۵ ۲.۴۲.۲ ۳.۳
ابعاد (سانتی متر)
طول
عرض
ارتفاع

۱۳۰
۶۶
۱۲۹

۱۴۳
۷۱
۱۳۹

۱۴۵
۷۶
۱۳۹

۱۶۳
۸۲
۱۵۰
وزن (کیلوگرم)۴۴۰۵۳۰۵۳۵۶۴۵

جدول مشخصات فنی خمیر گیر اسپیرال ۱۲۰۰ ، ۱۸۰۰ ، ۲۴۰۰ ، ۳۰۰۰

مدل۱۲۰۰۱۸۰۰۲۴۰۰۳۰۰۰
ظرفیت آرد (کیلوگرم)۷۰۱۱۰۱۵۰۱۹۰
ظرفیت خمیر (کیلوگرم)۱۲۰۱۸۰۲۴۰۳۰۰
حجم دیگ (لیتر)۱۷۰۲۲۰۲۹۰۳۵۰
قطر داخلی دیگ (سانتی متر)۸۰۸۵۹۵۱۰۵
توان موتور دیگ (کیلووات)۱.۱۱.۵۱.۵۱.۵
توان موتور پارو (کیلووات)۲.۲ ۳.۳۵ ۷.۵۶ ۹۷ ۱۱
ابعاد (سانتی متر)
طول
عرض
ارتفاع

۱۶۵
۸۷
۱۵۰

۱۸۵
۹۶
۱۵۹

۱۹۵
۱۰۵
۱۶۷

۲۰۲
۱۱۴
۱۷۶
وزن (کیلوگرم)۶۵۰۱۰۲۰۱۱۵۰۱۲۳۰
برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید.


پاسخ به متداول ترین سوالات

اسپیرال میکسر چه کاربردی دارد؟

خمیر گیر اسپیرال، خمیر را با آرامش و با راندمان بالا مخلوط می‌کند. نتیجه کار دستگاه خمیر گیر اسپیرال، تشکیل شبکه گلوتن مناسب، بدون خسته کردن خمیر است.

روش کار با دستگاه اسپیرال چگونه است؟

نحوه کار با خمیر گیر اسپیرال بسیار ساده است. آرد، مخمر ، نمک و میزان مناسب آب را داخل دیگ میریزید و دستگاه را با دور کند روشن می‌کنید. پس از چند دقیقه که آرد اندکی با آب مخلوط شد، دور تند دستگاه به کار می‌افتد. پس از حدود یک ربع، خمیر آماده خواهد شد.

تفاوت میکسر اسپیرال با خمیر گیر ساده چیست؟

دو تفاوت اساسی بین این دو دستگاه وجود دارد :
۱. میکسر اسپیرال دارای یک پاروی عمودی به شکل مارپیچ است.
۲. میکسر اسپیرال دارای موتور جداگانه برای دیگ است.
این دو تفاوت اساسی، موحب می‌شود خمیر گیر اسپیرال بتواند خمیر را در زمان بسیار کمتر و با کیفیت بسیار بالاتر نسبت به خمیر گیر ساده آماده کند.


نظر خریدان دستگاه میکسر اسپیرال سپه کار

صنایع نان حافظ اروند – آقای نوخیزی

سپه کار بهترین محصولات ایران رو داره. من به عنوان یک تولید کننده میگم که نظیر نداره دستگاه ها و بقیه تلاش میکنن شبیهش باشن. با همه ی دستگاه های دیگه متفاوته، هم از نظر ظاهر هم کیفیت خمیر. من میگم فقط سپه کار! انتخاب همیشگی من دستگاه های سپه کار هستش. همیشه همین کیفیتو با همین فرمون برید جلو!

آقای فرحانی

شما کاراتون حرف نداره ثابت شده‌ی ایران هستید!